تبلیغات
مهاجر - تظاهرات حق خواهی وعدالت طلبی مردم هزاره در شهر سیدنی استرالیا
 
مهاجر
 
 

نویسنده: هزاره های مقیم سیدنی استرالیا

بنام خدا
مردم هزاره ها باز معترض و سو گوار اند.معترض به بی تفاوتی دولت مرکزی پاکستان دررابطه با کشتار شهروندان هزاره در شهر کویته ای پاکستان؛ معترض به بی تفاوتی و بی خیالی جامعه جهانی ، سازمان حقوق بشر و ارگان های صلح دوست جهان ، در برابر انسان های هزاره که بی گناه در شهر کویته پاکستان وهمچنان در افغانستان به خون می تپند. هزاره ها سوگوارند، سو گوار به خاطر از دست دادن خوب ترین و بهترین فرزندان شان، و سوگوار برای به گلوله بسته شدن برادران و خو اهران شان در شهر کویته پاکستان و افغانستان ، که جز صلح دو ستی و آزادی خواهی گناهی ندارند


ما هزاره های معترض و سوگوار می خوا هیم در شهر سیدنی آسترا لیا، در یک تظاهرات اعتراضی، گرد هم جمع شویم ، و فریاد حق خواهی وعدالت طلبی خویش را به گو شهای شنوا و وجدان های بیدار جهان بر سانیم.

حضور شما برادران و خواهران عزیز دراین تظاهرات اعتراضی، بیان گر احساس انسانی و همدردی شما، با انسانهای همسرنوشت تان خواهد بود. پس بیایید همه باهم عدالت را فریاد کنیم.

وعده ی ما وشما : روز یکشنبه سوم ماه جولای، از ساعت یازدۀ قبل ازظهر تاختم

مکان: Venue: Wynyard Park close to Wynyard Station, marching to Martin Place

شبکه ی سرتاسری مردم هزار: شبکه سراسری مردم هزاره از تمام مردم هزاره در استرالیا می خواهد به شکل گسترده در این تظاهرات شرکت نموده وبا اتحاد واتفاق در یک صف واحد از حقوق مردم خود دفاع نمایند.

طوریکه همه آگاه هستید هم اکنون در افغانستان وپاکستان کشتار مردم هزاره به شدت جریان دارد وهر روز خبر های بدی همه ی ما وشما را سوگوار می سازد.

دشمنان مردم هزاره در نقاط مختلف جهان به خصوص در افغانستان وپاکستان پلانهای شومی برای محو فیزیکی مردم ما در دست دارند. بیایید دست به دست هم دهید وبا ایجاد شبکه های دفاعی و اعتراضات خیابانی در مقابل دشمنان قسم خورده ی مردم خود بیایستید ونگذارید پلانهای شوم وغیر انسانی آنها بالای مردم تان تحقق یابد.

برگرفته از سایت :شبکه سراسری مردم هزاره

نوع مطلب :
برچسب ها :

ارسال شده در تاریخ : شنبه 11 تیر 1390 :: توسط : hazara
درباره وبلاگ

مدیر وبلاگ: hazara
منوی اصلی
آرشیو مطالب
مطالب اخیر
نویسندگان
پیوندها
صفحات جانبی
نظرسنجی
نظر شما در مورد مطالبی که در این وبلاگ درج میشه چیه؟

برچسبها
آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
جستجو
1.
Display Pagerank قیمت طلا، ارز و سکه
فوم بتن غدیر
 
 
 
  • Share